этот материал доступен на русском

Стандарти НАТО: Рада запровадила у Збройних силах два нових звання

16:34, 04 червня 2020
Суспільство
1354 0
У ЗСУ з'явилися нові звання / фото facebook.com/GeneralStaff.ua/

Як передає кореспондент УНІАН, це передбачено в ухваленому сьогодні законі «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців» (№ 2247), який підтримав 291 народний депутат.

Закон ухвалено з метою приведення військових вищого офіцерського складу до стандартів провідних європейських країн та НАТО.

Читайте такожУ бойових частинах ЗСУ завершили перехід на нову систему харчування

Законом передбачено, що у вищому армійському офіцерському складі тепер буде бригадний генерал, генерал-майор, генерал-лейтенант, генерал (на сьогодні у Збройних силах існують звання генерал-майор, генерал-лейтенант, генерал-полковник, генерал армії України).

У вищому корабельному офіцерському складі тепер буде коммодор, контр-адмірал, віце-адмірал, адмірал (нині є звання контр-адмірал, віце-адмірал, адмірал).

Відповідно до закону, до військових звань осіб офіцерського складу юридичної та медичної служб Збройних сил України та інших військових формувань, які мають відповідну освіту та займають відповідну штатну посаду, додаються слова "юстиції" та "медичної служби".

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter