"Шахтар" обіграв "Карабах" / ФК "Шахтар"

«Шахтар» провів другий контрольний поєдинок в рамках першого тренувального збору в Туреччині. Гірники перемогли азербайджанський «Карабах» з рахунком 3:1.

Про це повідомляє офіційний сайт ФК "Шахтар".

На 27-й хвилині рахунок відкрив Жуніор Мораєс після передачі Марлоса. Вже через хвилину Марлос забив сам, подвоївши перевагу «Шахтаря».

На 64-й хвилині «Карабах» зумів відіграти один гол зусиллями Абделла Зубіра. Крапку в грі поставив на 77-й хвилині Михайло Мудрик, вдало зігравши на добиванні. 3:1.

«Шахтар» (1-й тайм): П'ятов, Ісмаїлі, Кривцов, Матвієнко, Степаненко, Майкон, Тайсон, Марлос, Болбат, Коваленко, Мораєс.

«Шахтар» (2-й тайм): Шевченко, Бутко, Хочолава, Бондаренко, Данченко, Малишев, Патрік, Нем, Тотовицький, Мудрик, Кайоде.

Нагадаємо, у першому контрольному поєдинку 2019 року "Шахтар" у Туреччині з розгромним рахунком програв хорватському "Хайдуку".