Ворскла й Десна не змогли виявити переможця в очному матчі Прем'єр-ліги / GOROD.cn.ua

У Полтаві, на стадіоні ім. Олексія Бутовського завершився другий матч 21-го туру чемпіонату української футбольної Прем'єр-ліги, в якому "Ворскла" приймала "Десни" з Чернігова.

Гра завершилася внічию з рахунком 0:0, повідомляє офіційний сайт змагань.

Цікаво, що з таким самим рахунком завершився і перший матч туру Маріуполь - Чорноморець.

Гра в Полтаві проходила в маловидовищній і нецікавій боротьбі. Більше атакувала Ворскла, але, домогтися успіху господарі поля так і не змогли. Зокрема, на 82-й хвилині небезпечно пробив здалеку з відскоком від газону Карека, Але голкіпер чернігівської команди Литовка відбив непростий м'яч перед собою, після чого відкинув сферу в бік, випереджаючи суперника.

Найяскравіший момент матчу стався на 82-й хвилині, коли Кане в центрі поля руками поклав суперника на газон і залишив свою команду в меншості, отримавши другу жовту картку і автоматичне видалення.

Таким чином, команди, як і раніше поділяють 6-7 місця в турнірній таблиці, набравши 28 очок.