Бертон Альбіон - Борнмут / REUTERS

Під час матчу Кубка англійської ліги між представником третього за силою дивізіону "Бертон Альбіон" та командою АПЛ "Борнмут" тричі гасло світло.

Як повідомляє The Telegraph, через перебої з електроенергією світло на стадіоні пропадало загалом майже на півгодини.

Прожектори над полем вперше згасли через сім хвилин після початку другого тайму. Через вісім хвилин світло дали, гравці повернулися на поле, але незабаром матч знову довелося зупинити, так як сталося ще два відключення.

У підсумку зустріч все ж вдалося дограти. До другого тайму арбітр додав 28 хвилин. У цей час "Бертон" забив другий м'яч і виграв зустріч з рахунком 2:0.

"Я радий, що світ знову включили, і нам вдалося закінчити матч. "Борнмут" також хотів продовжити гру, щоб не приїжджати сюди ще раз", - зазначив головний тренер "Бертон Альбіон" Найджел Клаф.

REUTERS
REUTERS

УНІАН раніше також повідомляв про те, що клуб з четвертого англійського дивізіону обіграв фіналіста ліги чемпіонів "Тоттенхем".