Роман Яремчук забив вісімнадцятий гол у сезоні за Гент / фото: kaagent.be

Український нападник Роман Яремчук відзначився голом за "Гент" у матчі 15-го туру чемпіонату Бельгії проти "Антверпена".

Український форвард вийшов на поле в основному складі своєї команди, і вже на 21-й хвилині відкрив рахунок у зустрічі. Після пасу з глибини поля Яремчук елегантно перекинув голкіпера, який вийшов з воріт.

Гол українця не допоміг "Генту" набрати очки. "Антверпен" здобув перемогу з рахунком 3:2.

Зазначимо, що дублем у переможців відзначився екс-нападник київського "Динамо" Дьємерсі Мбокані.

Українець Ігор Пластун в складі "Гента" провів на полі весь матч, а Роман Безус вийшов на заміну на 60-й хвилині.

На рахунку Яремчука тепер 8 голів в 13 матчах чемпіонату Бельгії в поточному сезоні. У всіх турнірах за "Гент" українець забив 18 голів в 26 іграх цього сезону.

Як повідомляв УНІАН, Яремчук став найкращим бомбардиром збірної України у відборі на Євро-2020.