
Півзахисник донецького "Шахтаря" і збірної України Євген Коноплянка під час карантину продемонстрував свої кулінарні здібності.
На своїй сторінці в Instagram Коноплянка прийняв естафету від кухаря збірної України Любомира Тошича і взяв участь у челенджі по приготуванню їжі - "Сам собі шеф".
Футболіст приготував різотто, після чого передав естафету футболістам Євгену Шахову та Олександру Зінченку, а також телеведучому Андрію Беднякову.
Коноплянка також розповів, яке покарання повинні виконати ті, хто не хоче готувати - надіти на голову каструлю і дозволити своїй другій половинці постукати по ній.
Раніше УНІАН також повідомляв про те, що футболіст "Манчестер Юнайтед" під час карантину приміряв сукню дружини.