Мартін Хінтереггер / фото REUTERS

У 27-му турі чемпіонату Німеччини "Баварія" на своєму полі приймала "Айнтрахт" з Франкфурта і здобула перемогу з рахунком 5:2.

Матч примітний не тільки великою кількістю голів, але і незвичайним хет-триком, який оформив захисник "Айнтрахта" Мартін Хінтереггер.

Після перерви франкфуртці програвали з рахунком 0:3, але на 53-й і 56-й хвилинах Хінтереггер повернув "Айнтрахт" в гру, двічі забивши головою після подач з кутових.

Але на 74-й хвилині захисник забив ще й у свої ворота. Хінтереггер курйозним чином переправив м'яч у сітку із меж воротарського майданчика.

"Баварія" - "Айнтрахт" - 5:2"

Голи: Горецка, 17, Мюллер, 41, Левандовскі, 46, Девіс, 61, Хінтереггер, 74 (автогол) — Хінтереггер, 52, 55

Відеоогляд матчу доступний для перегляду на YouTube-каналі телеканалів "Футбол 1/2/3".

Після цього туру "Баварія", набравши 61 очко, продовжує лідирувати в турнірній таблиці Бундесліги. "Айнтрахт" (28 очок) йде тринадцятим.

Як повідомляв УНІАН, у першому матчі після виходу з карантину "Баварія" обіграла "Уніон".