Левандовскі оформив дубль / фото REUTERS

8 серпня відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - "Баварія" при порожніх трибунах приймала "Челсі" і здобула перемогу з рахунком 4:1. Німецька команда отримала путівку до "Фіналу восьми".

Мюнхенці перемогли в першому поєдинку з рахунком 3:0 в Лондоні, а тепер підтвердили свій клас.

На 9-й хвилині Левандовскі вивів господарів вперед з пенальті, який сам і заробив. На 24-й перевагу "Баварії" подвоїв Перішич. Перед самою перервою Абрахам вдало зіграв на добиванні та скоротив відставання британців - 2:1.

У другому таймі "Баварія" продовжила домінувати та засмутила англійців ще двічі. На 76-й хвилині Толіссо замкнув подачу від Левандовскі, а на 84-й сам поляк встановив остаточний рахунок, оформивши дубль ударом головою - 4:1.

У чвертьфіналі "Баварія" зіграє з "Барселоною".

"Баварія" - "Челсі" - 4:1 (перший матч - 3:0)

Голи: Левандовскі, 9 (пенальті), 84, Перішич, 24, Толіссо, 76 - Абрахам, 44

"Баварія": Нойєр, Кімміх (Одріосола, 70), Боатенг (Зюле, 63), Алаба, Девіс, Горєцка, Тіаго (Толіссо, 71), Гнабрі, Мюллер, Перішич (Коутіньйо, 64), Левандовскі

"Челсі": Кабальєро, Джеймс, Крістенсен, Зума, Емерсон, Барклі, Канте, Ковачіч, Хадсон-Одоі, Абрахам (Жиру, 81), Маунт

Попередження: Кабальєро

фото REUTERS

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Ліон" сенсаційно вибив "Ювентус" з Ліги чемпіонів.