У сина легендарного Дієго Марадони, італійського футболіста Дієго Сінагри почалися ускладнення на тлі коронавірусу.

Також вона повідомила, що про смерть батька Дієго Сінагра дізнався від журналіста.

"На жаль, відомий телеведучий з "жовтої" преси намагався поспілкуватися з ним телефоном, щоб дізнатися його реакцію. Саме так Дієго-молодший дізнався, що він втратив свого батька", – написав Палм'єрі в Twitter.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про смерть Дієго Марадони.

Дієго Марадона: головне

• Дієго Марадона виступав на позиціях атакувального півзахисника і нападника, а завершив кар'єру в 1997-му році.
  • Марадона представляв клуби "Аргентинос Хуніорс", "Бока Хуніорс", "Барселона", "Наполі", "Севілья" і "Ньюеллс Олд Бойз". За збірну Аргентини він провів 91 матч та забив 34 голи.
  • Головним успіхом у кар'єрі Марадони стала перемога на чемпіонаті світу 1986 року.
  • Марадона є автором одного з найвідоміших голів в історії футболу. На 51-й хвилині чвертьфіналу ЧС-1986 він відправив м'яч у ворота англійців рукою, ніж приніс аргентинцям перемогу з рахунком 2:1.