false

Харківська міська рада провела урочистий прийом з нагоди перемоги регбійного клубу Олександра Ярославського "Олімп" в чемпіонаті України — команда щойно повернулася з Одеси з черговою перемогою.

"Дякую, що ви прославляєте наше місто! - сказав, звертаючись до спортсменів Ігор Терехов, перший заступник міського голови. - Ваші перемоги ще раз підтверджують, що Харків - спортивний. Якщо раніше регбі був в дивину (наприклад, я особисто вперше при Союзі побачив регбістів на нашому стадіоні «Металіст»), то сьогодні ви показуєте, наскільки це сильний вид спорту. Ваша завзятість і праця — предмет для гордості всіх харків'ян. Величезне спасибі за це хочеться сказати Олександру Ярославському, президенту клубу. Радий за нашу національну збірну, кістяк якої складає "Олімп". Знаю, що команда і далі демонструватиме такі ж гарні результати. Бажаю вам здоров'я і нових перемог!».

Гравці та тренери клубу «Олімп» отримали почесні грамоти. У відповідь регбісти презентували віце-меру Харкова Ігорю Терехову «фірмовий» клубний подарунок - регбійний м'яч зі своїми автографами. А гравець РК "Олімп" Олег Косарєв зазначив, що цього року спортсмени клубу успішно провели чемпіонат України і змогли повноцінно тренуватися, подолавши труднощі, пов'язані з пандемією і карантином.

«Ми повернулися з Одеси, де стали чемпіонами з регбі-15. Грали у фіналі з Одеською командою "Кредо-63". У першому таймі було складно, але вже в другому ми впевнено вийшли вперед за очками. Також ми стали чемпіонами з регбі-7 і володарями кубка України — - розповів Олег Косарєв. - Хочеться сказати дякую міській владі і нашому президенту Олександру Ярославському за підтримку, яка надає сил. Коли в спорт вкладаються не тільки гроші, а ще й любов, це дає величезний результат. Ще радий, що зараз спорт максимально популяризується у нас в місті».

Цей чемпіонський титул - вже 44-й національного рівня для регбійного клубу "Олімп". Харків'яни зібрали в своєму активі 16 чемпіонств з регбі-15, 11 з регбі-7, а також 9 разів підопічні Валерія Кочанова піднімали над своїми головами Кубок України з регбі-15 і вісім разів - з регбі-7!

За підтримки беззмінного президента Олександра Ярославського харківський "Олімп" став найтитулованішим українським регбійним клубом, зібрав величезну колекцію найвищих спортивних нагород і домігся стабільних видатних результатів. Спортсмени харківського клубу Ярославського-Кадрова основа національної збірної України з регбі, яку очолює тренер РК "Олімп" — Валерій Кочанов.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram