Збірна України програла команді Бельгії на турнірі в Ризі / handball.net.ua

Збірна України з гандболу поступилась Бельгії (23:28 ) і завершила виступи на Кубку Риги, посівши третє місце.

Головний тренер команди Сергій Бебешко не викликав багатьох лідерів, щоб перевірити молодь і найближчий резерв збірної, повідомляє офіційний сайт Федерації гандболу України.

Саме це було головною метою зборів у Конча-Заспі та виїзду до Риги. Турнірних завдань перед командою не ставили.

Напередодні, у другому турі, українці виграли у Латвії. Матч завершився о 21.30, а вже о 10 ранку наступного дня Україна вийшла на гру проти Бельгії, яка мала для відновлення на дві години більше. Можливо, саме фізичні кондиції зіграли ключову роль. Збірна України програла перший тайм 13:16, втім потім зрівняла рахунок 22:22.

Зрештою все вирішилося в ендшпілі: маючи достатньо моментів, зокрема кидки з шести метрів, українці за останні 5 хвилин не закинули жодного разу, чим зуміли скористатись суперники. Підсумкова різниця в рахунку 28:23 на користь Бельгії не зовсім відповідає змісту гри.

Єгипет став достроковим переможцем Кубка Риги. Бельгія – друга, Україна – на третьому місці, Латвія – остання.