Динамо обіграло Волков з різницею в одну шайбу / uhl.ua

У Харкові відбувся матч 34-го туру чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч, в якому МХК «Динамо» приймав «Крижаних Вовків».

Гра завершилася з рахунком 4:3, повідомляє офіційний сайт ліги.

Вже на 3-й хвилині зустрічі рахунок відкрив Олексій Сиротенко, добивши ігровий снаряд у ворота після кидка Богдана Наливайка. Наступну шайбу глядачам довелося чекати до середини другого періоду, коли «Крижаним Вовкам» вдалося зрівняти рахунок – Іван Федосов реалізував чисельну перевагу своєї команди.

Найрезультативнішим видався заключний період матчу. Спочатку у воротах Віталія Власенко двічі, зусиллями Сергія Пойманова і Дмитра Халіна, відзначилися харків'яни, і на 52-й хвилині рахунок на табло був 3:1. Однак буквально протягом пари хвилин «Крижаним Вовкам» вдалося відігратися: спочатку шайбу закинув Олександр Найдьонов, а потім штрафний кидок реалізував Олексій Овчинников.

Рівний рахунок на табло тримався до 58-ї хвилини, коли закинув Микита Олійник. Цей гол перервав 16-матчеву "суху" серію нападника харків'ян і приніс перемогу МХК «Динамо».

МХК «Динамо» - «Крижані Вовки» 4:3 (1:0; 0:1; 3:2)

Шайби: 1:0 Сиротенко (Халін, Наливайка), 02:02. 1:1 Федосов (Мікульчик, Шабанов - більш.), 28:04. 2:1 Пойманов (Сиротенко, Халін), 46:39. 3:1 Халін (Пойманов), 51:13. 3:2 Найдьонов (Двірник, Бурнатов), 51:22. 3:3 Овчинников (штрафн. кидок), 54:38. 4:3 Олійник (Скрипець, Фірсов), 57:36.