Левченко встановила новий особистий рекорд на турнірі у Франції / xsport.ua

На міжнародних змаганнях у французькому Валь-д Уаз українські спортсменки вибороли одразу чотири золоті медалі.

У забігу на дистанції 400 метрів у першій трійці опинилися відразу дві українки: Анна Ярощук-Рижикова фінішувала третьою, а Тетяна Мельник стала переможницею, фінішувавши з результатом 52,87 секунди, повідомляє SportArena.

Інша українка Ганна Плотіцина показала другий кращий результат на 60-метровому забігу з перешкодами, поступившись 0,1 секунди тільки білорусці Elvira Герман.

У свою чергу, Марина Килипко, взявши висоту в 4,40 метра, посіла п'яте місце у змаганнях зі стрибків з жердиною.

Ще одне золото Україні принесла Марина Бех-Романчук, стрибки в довжину на 6,60 метра.

А Юлія Левченко, стрибки у висоту на 2 метри, встановила новий особистий рекорд у закритих приміщеннях і взяла золоту медаль. Першу четвірку змагань повністю склали представниці України. В призери до Левченко додалися Ірина Геращенко та Катерина Табашник, а четверте місце посіла Оксана Окунєва.