Міннесота - Нешвілл / REUTERS

Напередодні відбулися чергові поєдинки регулярного чемпіонату НХЛ. «Вашингтон Кепіталз» зустрічався на виїзді з «Нью-Йорк Рейнджерс». Гра закінчилася перемогою "Вашингтона" за буллітами з рахунком 3:2. Про це повідомляє офіційний сайт ліги.

Господарі відкрили рахунок на 45-й секунді - Райан Строум засмутив воротаря суперників Брейдена Холтбі. «Вашингтон» відігрався завдяки Карлу Хагеліну, а в середині першого періоду Андре Бураковскі вивів гостей вперед. «Рейнджерс» відновили паритет у другому періоді в результаті голу Павла Бучневича. В серії булітів удача була на боці гостей. Вирішальний переможний кидок на рахунку Олександра Овечкіна.

Рейнджерс – Вашингтон – 2:3 Б (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 – 1 Строум (Крайдер), 1:1 – 2 Хагелін (Орпик, Еллер), 1:2 – 10 Бураковскі (Бойд, Дауд), 2:2 – 34 Бучневич (Деанджело, Хітіл).

Айлендерс – Філадельфія– 1:4 (0:2, 0:2, 1:0)

Шайби: 0:1 – 8 Конекни (Хегг, Гудас), 0:2 – 14 Сенхайм (Жиру), 0:3 – 23 Лоутон (Раффль), 0:4 – 35 Кутюр'є (Жиру, Ліндблум), 1:4 – 55 Пелек (Бейлі, Ледд).

Коламбус – Вінніпег– 2:5 (1:1, 1:1, 0:3)

Шайби: 0:1 – 2 Ніку (Перро, Чьяро), 1:1 – 11 Фоліньо (Еткінсон, Панарін), 1:2 – 20 Уілер (Шайфли, Куліков), 2:2 – 37 Джонс (Веренскі, Панарін), 2:3 – 47 Уілер (Шайфлі, Больє), 2:4 – 57 Уілер (Больє, Лайні), 2:5 – 59 Уілер (Копп, Шайфлі).

Вегас – Ванкувер– 3:0 (0:0, 3:0, 0:0)

Шайби: 1:0 – 25 Пачиоретті (Штястни, Шмідт), 2:0 – 28 Карпентер (Теодор, Бельмар), 3:0 – 38 Сміт (Маршессо, Карлссон).

Анахайм – Колорадо– 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Шайби: 1:0 – 3 Сильверберг (Гулі), 2:0 – 30 Фаулер (Сильверберг, Ракелль), 2:1 – 44 Брассар (Комфер, Седерберг).

Флорида – Оттава– 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)

Шайби: 0:1 – 5 Сміт (Пяярві-Свенссон, Пажо), 1:1 – 9 Барков (Йєндл, Писик), 2:1 – 15 Брауера (Шейен), 2:2 – 25 Гіббонс (Уайт, Сісі), 2:3 – 37 Балцерс (Воланин, Демело)

Міннесота – Нешвілл – 2:3 Б (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – 5 Боніно (Грімалді, Сіммондс), 1:1 – 36 Фер (), 2:1 – 39 Цукер (Е. Стаал, Сутер), 2:2 – 55 Форсберг (Йосі, Терріс).

Сан-Хосе – Чикаго– 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

Шайби: 1:0 – 12 Гертл (Хеед), 1:1 – 19 Строум (Сібрук, Дебринкат), 2:1 – 21 Майєр (Донський, Хеед), 2:2 – 26 Густафссон (Кіт, Тейвс), 3:2 – 44 Серенсен (Донський, Торнтон), 4:2 – 48 Карлссон (Хейлі, Бернс), 5:2 – 57 Карлссон (Хейлі, Гудроу).