Миколаїв поступився Хіміку в матчі баскетбольної Суперліги / fbu.ua

Миколаїв поступився вдома южненському Хіміку в поєдинку регулярного чемпіонату української баскетбольної Суперліги Парі-Матч.

Гра завершилася з рахунком 68:80, повідомляє офіційний сайт змагань.

Господарі на початку зустрічі одразу приголомшили гостей ривком 10:0. Южненці ніяк не могли налагодити конструктивні дії ні в атаці, ні в захисті. Однак у тайм-ауті Віталію Степановському вдалося підібрати відповідні слова. Хімік одразу відповів своїм ривком у 7:0. Гра наприкінці стартової чверті дещо вирівнялася. Миколаївці в підсумку здобули 3 очки переваги.

Уже на початку другої 10-хвилинки южненці зрівняли рахунок та вийшли вперед. Господарі спочатку намагалися не відставати. Та згодом перевага Хіміка ставала відчутнішою. Господарі ще зберігали за собою перевагу в реалізації кидків з гри, але вже за штрафними та іншими статистичними компонентами гри гості впевнено пішли вперед. Це також синхронно позначилося на рахунку. На велику перерву Хімік мав уже 11 очок запасу.

Попри суттєві кадрові втрати, відсутність Онуфрієва з Петровим та свіже пошкодження Жуковського, господарі все ж всі сили віддавали боротьбі за результат. По ходу третьої 10-хвилинки миколаївці змогли скоротити відставання до 6 очок. Втім, у Хіміка резерву для підсилення виявилося більше. То ж до заключної чверті гості повернули 11-очкову різницю.

У останній частині поєдинку ігрова перевага Хіміка стала більш очевидною. У господарі не знайшлося аргументів, аби спробувати врятувати поєдинок.

То ж южненці впевнено довели зустріч до перемоги, яка підняла їх на перше місце турнірної таблиці перед заключним матчем регулярного чемпіонату.

Попри поразку у господарів максимально корисними намагалися бути Приймак (20 очок, 7 підбирань) та Адедиран (14 очок, 9 підбирань). У переможців найбільший внесок у перемогу зробив Джонс (20 очок, 7 підбирань).

Заключний поєдинок регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч Миколаїв зіграє за два дні вдома проти Одеси. Южненці того ж дня зіграють в Запоріжжі.

Суперліга Парі-Матч

20 березня

Миколаїв – Хімік (Южне) – 68:80 (17:13, 13:28, 20:20, 18:19)

Миколаїв: Приймак 20 очок, 7 підбирань; Адедиран 14о, 9пд, 4пр.

Хімік: Джонс 20о, 7пд, 2пр; Павлов 13о, 7пд, 3пр; Рябчук 13о, 4пд, 2пр.

Київ-Баскет - Дніпро 85:77 (22:22, 23:19, 22:20, 18:16)

Київ-Баскет: Горобченко 12 + 6 підбирань + 5 передач, Луценко 8, Крутоус 14, Нванкво 0 + 2 підбирання, Сандул 10 + 4 підбирання - старт; Петров 14 + 6 підбирань, Крік 4, Носков 9, Челован 8, Латкович + 6 передач

Дніпро: Мішула 16 + 5 передач, Вільховецький 4, Закурдаєв 10, Тимофеєнко 13 + 6 підбирань, Натяжко 2 - старт; Фесенко 4 + 5 підбирань, Кушніров, Ревзін 11, Сизов 3 + 4 передачі, Глєбов 6 + 4 підбирання, Шундель 6 + 4 передачі, Кожем’якін.

БК “Черкаські Мавпи” – БК “Політехнік” – 89:91 (26:25, 17:26, 23:21, 23:19)

ЧМ: Янг - 24оч, 10рп;  Коуклі - 20оч, 6пб, 7рп; Кольченко - 14оч.

Х: Грем - 25оч, 14пб, 6рп; Кромер - 21оч, 9рп; Рочняк - 12оч, 6пб.

БК Запоріжжя – БК Одеса 96:87 (26:26, 26:11, 19:21, 25:29)

Запоріжжя: Трент 27 + 7 підбирань, Шевченко 21 + 5 підбирань, Холтон підбирань 15 + 4, Кондраков 10 + 6 передач.

Одеса: Хелманіс 16 + 10 підбирань, Мартін 16 + 2 підбирання, Мейсі 13 + 8 передач, Шеляковс 11 + 6 підбирань