Костюк віддала суперниці лише один гейм / фото: j48tennis.net

Українська тенісистка Марта Костюк, яка є 168-ю ракеткою світу, виграла турнір ITF в єгипетському Каїрі з призовим фондом 60 тисяч доларів.

У вирішальному поєдинку 17-річна тенісистка розгромила 22-річну Олену Большову з Іспанії, що займає 108-му позицію в рейтингу WTA.

Фінал тривав 54 хвилини та завершився перемогою Костюк з рахунком 6:1, 6:0. Варто відзначити, що українка перемагала всіх своїх суперниць на турнірі у двох партіях.

Це третій титул в кар'єрі української тенісистки в одиночному розряді. У 2017-му вона стала чемпіонкою в Дунакесі (Угорщина), а у 2018-му - в Берні (Австралія).

Відеоогляд фіналу опублікував YouTube-канал Tennis Ukraine.

Напередодні Марта Костюк в дуеті з росіянкою Каміллою Рахімовою також виграла парний титул у Каїрі.

УНІАН раніше повідомляв про те, що найкраща тенісистка України без шансів поступилася американці на старті турніру в Дубаї.