
WhatsApp оновився до версії 25.8.74. Починаючи з цієї версії, месенджер можна вибрати як стандартний додаток для дзвінків і текстових повідомлень на iPhone. Тепер не доведеться щоразу відкривати Ватсап, якщо потрібно зателефонувати або написати повідомлення.
Увімкнути функцію можна на всіх пристроях з iOS 18 і новіше. Робиться це буквально в кілька тапів:
- Оновіть WhatsApp до останньої версії;
- Зайдіть у "Налаштування" iPhone;
- Відкрийте розділ "Додатки" → "Додатки за замовчуванням";
- Виберіть WhatsApp у категоріях "Повідомлення" та "Виклик".
Тепер під час спроби зателефонувати або надіслати повідомлення через вбудований застосунок, iOS одразу ж відкриє WhatsApp. Ще месенджер відкриється, якщо попросити Siri написати або зателефонувати кому-небудь.

MacRumors пише, що спочатку можливість зміни стандартних застосунків для дзвінків і повідомлень була анонсована для користувачів iPhone в Європейському союзі, але пізніше виявилося, що вона доступна по всьому світу.
В останньому оновленні WhatsApp отримав нові функції для дзвінків, яких дуже не вистачає в Telegram. А ще раніше у WhatsApp додали розшифровку голосових повідомлень у текст. Аналогічна функція є і в Телеграмі, проте повноцінно доступна лише в преміумі.
Якщо вам цікаві інші корисні лайфхаки, УНІАН пояснював, чи шкідливо насправді залишати смартфон заряджатися на всю ніч. І пояснював, як "розвантажити мозок" телефону та повернути його до звичної роботи