На Тернопільщині ситуацію з африканською чумою свиней визнали загрозливою

11:24, 19 вересня 2016
Тернопіль
377 0

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія прийняла рішення вважати ситуацію щодо  африканською чуми свиней на території Тернопільщини загрозливою.

Фото прес-служба ТОДА

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії при ТОДА під головуванням заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака.

«Засідання Комісії є позаплановим, оскільки пов’язане із виявленими випадками АЧС в Рівненській та Волинській областях, що становить пряму загрозу занесення збудника й на територію Тернопільщини», – пояснив Крисак.

Читайте такожУ господарстві Нацгвардії зафіксували спалах африканської чуми свиней

Члени комісії рекомендували керівникам та власникам спеціалізованих свиногосподарств забезпечити закритий режим роботи, обладнати перед входом у свинарники дезмати і регулярно заправляти їх дезрозчином, не підтримувати  міжгосподарських зв’язків з регіонами, у яких зафіксовані випадки АЧС, не направляти на забійні підприємства свиней у регіони, де реєструвались спалахи АЧС, закупівлю свиней з-за меж області проводити лише після підтвердження епізоотичного благополуччя господарств-постачальників.

Головне управління Держпродспоживслужби в області зобов’язано забезпечити моніторингові дослідження на африканську  і класичну чуму свиней у господарствах та дикій фауні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter