Сюжет дня: Шатдаун в США
 • Шатдаун в США

  Шатдаун в США

  21 грудня 2018 року Конгрес США не затвердив проект бюджету на наступний фінансовий рік через розбіжності з президентом Дональдом Трампом. Зокрема, демократи, які контролюють Конгрес, не погоджуються виділити запропоновану Трампом суму коштів на будівництви стіни з Мексикою.

  Наступного дня ряд федеральних установ у США тимчасово припинили роботу через відсутність фінансування. До вирішення цього питання близько 800 тисяч американських держслужбовців не будуть отримувати зарплату. Частина службовців відправлена в примусову неоплачувану відпустку. Ті співробітники, від чиєї роботи держава не може відмовитися, повинні продовжувати роботу без оплати. Мова йде, зокрема, про персонал правоохоронних органів і органів виконання покарань.

  Це явище і має назву "шатдаун". Відбувається він вже далеко не вперше, але цього року має всі шанси стати найдовшим в історії США.

  Останнє оновлення: 15.02.2019 05:42

Новини про шатдаун в США 2019 року

Стрічка новин
завантаження...
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності