США скасували обов'язкову перевірку здоров'я всіх пасажирів, що прилетіли / фото REUTERS

Влада США з 14 вересня скасувала обов'язкову перевірку здоров'я для пасажирів, які прилетіли з країн ризику.

Про це повідомив Центр з контролю і профілактики захворювань США (CDC), передає avianews.com.

Раніше літаки з Китаю, Ірану, Шенгенської зони, Великої Британії, Ірландії та Бразилії повинні були приземлятися в одному з 15 визначених владою аеропортів для перевірки стану здоров'я пасажирів.

Відео дня

Однак, в США вирішили відмовитися від цієї практики, оскільки виявлення хворих тільки на підставі симптомів виявилося неефективним. Це пов'язано з тим, що люди з коронавірусом можуть не мати лихоманки або симптомів під час проведення перевірки, або ж мати симптоми середнього ступеня.

А вірус може передаватися від людей, які не мають симптоми або від тих, у кого симптоми ще не з'явилися.

Читайте такожAzur Air Ukraine планує відкрити прямі рейси з Києва до трьох міст США

Нові заходи передбачають освітні заходи для пасажирів, добровільне надання контактної інформації, можливий 14-денний карантин для тих, хто прилетів із зони ризику, і тренування співробітників пунктів пункту пропуску через кордон для того, щоб вони могли виявляти хворих.

Також заходи включають розвиток мережі пунктів тестування на коронавірус спільно з іноземними партнерами.

Як зазначає avianews.com, зараз низка країн в рамках боротьби з поширенням коронавірусу ввели обов'язковий карантин для тих, хто в'їжджає в країну або вимагають пред'явити довідку про тестування на коронавірус.

Наприклад, в аеропорту Франкфурта Lufthansa спільно з CENTOGENE проводять тестування на коронавірус методом ПЛР. У липні й серпні центр перевіряв в середньому 4,5 тис.осіб на день. При цьому за останні шість тижнів тест виявився позитивним у 1% пасажирів.

Вас також можуть зацікавити новини