Арка отримала назву на честь англійського вченого Чарльза Дарвіна / фото ua.depositphotos.com

Біля Галапагоських островів обвалилася в Тихий океан культова арка Дарвіна.

Як повідомляє Міністерство навколишнього середовища і водних ресурсів Еквадору на сторінці в Facebook, обвал стався внаслідок природної ерозії 17 травня.

Об'єкт розташований менш ніж за кілометр від острова Дарвіна на півночі Галапагоського архіпелагу. Арка складається з каменю і колись була частиною острова.

Це місце є одним із найпопулярніших для дайвінгу і спостереження за косяками акул та інших видів морських мешканців, зазначили в міністерстві.

Після обвалення від арки Дарвіна залишилися тільки два стовпи / фото Héctor Barrera, facebook.com/AmbienteEc

Арка отримала назву на честь англійського вченого Чарльза Дарвіна. Вона була сформована вулканом, і стоїть на скелястому підводному плато неправильної форми, прозваному "театром".

Галапагоський архіпелаг: що відомо

Галапагоський архіпелаг - група островів на сході екваторіальної частини Тихого океану. Вони знаходяться в 906-1000 кілометрах від континентального Еквадору. Острови внесені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО за різноманітність тварин і рослин.

Читайте такожМитники Еквадору знайшли у валізі 185 маленьких черепах (фото)

Архіпелаг складається з 234 островів різного розміру, намивних територій і каменів. На чотирьох островах живуть близько 30 тис. людей.

Острови відомі насамперед великою кількістю місцевих видів фауни і проведеним тут дослідженням Чарльза Дарвіна. Вважається, що воно послужило для Дарвіна першим поштовхом до створення еволюційної теорії походження видів.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.