этот материал доступен на русском

Україна пропонує запровадити на Донбасі спільну миротворчу місію ООН та ОБСЄ

19:06, 06 грудня 2018
Війна
2075 0
На Донбасі повинна бути реальна миротворча місія / фото facebook.com/theministryofdefence.ua

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляє, що Україна виступила з ініціативою запровадження на Донбасі спільної миротворчої місії Організації Об'єднаних Націй та Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Про це глава МЗС сказав журналістам на полях засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ у Мілані.

Читайте такожМиротворча місія ООН має унеможливити закріплення позицій агресора на Донбасі - Порошенко

«Сьогодні була дуже цікава презентація від ОБСЄ, в тому числі і тих, хто працює на Мінському майданчику. Вони зрозуміли, що той маразм, який там відбувається, далі продовжуватися не може. І ми вийшли з ініціативою, що має бути реальна миротворча місія - спільна місія ООН і ОБСЄ, при чому і з військовим, і з поліцейським компонентами, і з міжнародною адміністрацією», - зазначив міністр.

Він додав, що «це, звичайно, ще не та місія, яку б ми хотіли, яку ми постійно просуваємо, але, щонайменше з точки зору ментальності, - це однозначно добрий крок у правильному напрямку. Ми будемо намагатися його розвивати».

Як повідомляв УНІАН, 26 вересня Клімкін заявив, що Україна, США, Німеччина і Франція вже давно підготували спільний проект резолюції Ради безпеки ООН про розміщення миротворчих сил на Донбасі. Міністр обіцяв, що країни винесуть цей документ на розгляд Радбезу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter