Зовні такі люди нічим не відрізняються від інших / фото УНІАН, Сергій Ревера

Радник керівника офісу Президента Олексій Арестович показав фото ґвалтівників з Бучі, які вже стали підозрюваними у скоєнні військових злочинів. Він розповів, як можна вберегтися від звірств таких окупантів.

Фото ґвалтівників з 64 російської мотострілецької бригади, які влаштували різанину в Бучі, Арестович показав на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що тільки на обличчях деяких окупантів можна побачити схильність до девіантної поведінки і сліди сильних психотравм. Решта ж солдати здаються "звичайними хлопцями". Саме тому, вказав Арестович, людям важливо зрозуміти, що вбивці і садисти не носять кашкети з відповідними написами. Зовні такі люди нічим не відрізняються від інших.

Відео дня

"Зовні потворні лиходії з золотими зубами і наколками часто виявляються наймилішими людьми. Наймиліші люди в окулярах і з ямочками - садистами і маніяками. Перехід до насильства відбувається миттєво. Тривожна музика не грає, небо не затягує хмарами і лиходій особливо зловісно не примружується, вбивця або садист не розпалює себе поступово - це не сімейний скандал, секунда - і все", - написав радник глави ОП.

Також він зазначив, що після скоєних звірств ґвалтівники не ходять вулицями з закривавленими руками. Вони спокійно йдуть займатися своїми повсякденними справами. Саме тому українцям, які опинилися на тимчасово окупованих РФ територіях, не варто навіть намагатися налагодити контакт з військовими країни-агресора. Будь-який з таких "визволителів" може виявитися маніяком і вбивцею.

Як уберегтися від звірств окупантів: поради Арестовича

  •  Обмежте взаємодію з окупантами до мінімуму або уникайте його зовсім. Ніяких спроб вибудувати відносини, якщо ви не фахівець в цих питаннях, робити не слід.
  • 80% всіх жертв були попередньо знайомі з вбивцями та гвалтівниками, про це свідчить загальна статистка в мирному житті і на війні. Тому знайомитися з російськими військовими не варто.
  • Не варто пропонувати окупантам свій будинок для ночівлі, не потрібно пропонувати їм чай і намагатися з ними заговорити. У будь-яку секунду таке "спілкування" може закінчитися пострілом.

"Професіонала відрізняє загострене почуття небезпеки. А людину в гострих обставинах - обережність", - зазначив Арестович.

Раніше УНІАН вже повідомляв, що першим 10 окупантам, що скоювали звірства в Бучі, вже оголошено підозру. Вони захоплювали цивільних, морили їх голодом і спрагою, тримали на колінах зі зв'язаними хомутами руками і заліпленими очима, знущалися і били.

Підозру оголосили: молодшому сержанту В'ячеславу Лаврентьєву, рядовим Григорію Наришкіну, Василю Князєву, Альберту Раднаєву, Сергію Пєскарьову, єфрейторам Семену Мальцеву, Михайлу Кашину, Андрію Бізяєву, Дмитру Сергієнку та сержанту Микиті Акімову.

Вас також можуть зацікавити новини: