Сергій Філімонов каже, що Україні потрібно щонайменше чверть мільйона мобілізованих / скріншот

Україні потрібно щонайменше 250 тисяч мобілізованих - це той мінімум, який потрібний Україні, щоб "утримати те, що ми маємо". Про це в інтерв'ю NV сказав командувач батальйону "Вовки Да Вінчі" Сергій Філімонов.

"Це щоб ми не розмовляли у 2025 році про те, як нам відбити Дніпро, а щоб зараз говорити про те, як відбити Авдіївку. ... І цей час якраз дуже добре використовувати для підготовки, мобілізації та відновлення підрозділів, які далі мають захищати країну", - вважає боєць.

За його словами, Росія нарощує бойові потужності, готує солдатів, також відновлює свої бойові частини, "і ми маємо чекати великих масованих м'ясних штурмів на кшталт Авдіївки, на кшталт Куп'янська, Запорізького спрямування".

Відео дня

"На нас чекає не лише важка весна та літо, на нас взагалі чекають важкі часи. Єдиний, хто може полегшити їх, це наші люди, це українці, які мають зараз записуватись до армії, готуватися та робити все для того, щоб зупинити ворога на тих рубежах, на яких він є сьогодні", - каже військовий.

Він зазначив, що єдина можлива тактика, яка надалі надасть перевагу ЗСУ, - це активна оборона, "в яку ми маємо стати, щоб у нас були добре підготовлені та захищені позиції, і коли ворог атакуватиме, завдаватиме йому важких втрат".

"А після цього, вже на 2025 рік думати про наші наступальні дії. Зараз для всіх очевидно, що м'яч на боці противника та його черга атакувати", - резюмував Філімонов.

Мобілізація в Україні - останні новини

Президент Володимир Зеленський вказав, з чим треба навести порядок у питання мобілізації. За його словами, треба розібратися з тим, що окремі мобілізовані жодного разу не були на фронті.

Як сказав глава держави, ротація військових, що тривалий час перебувають на передовій, - це головне питання, що потребує впорядкування в контексті мобілізації.

Раніше у Верховній Раді пояснили, що таке справедлива мобілізація. Очільник комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич вважає, що "справедлива мобілізація - це не про те, щоб усі обов’язково потрапили до окопів".

За словами нардепа, необхідно, щоб повістки вручали у спосіб, який зрозумілий усім, і щоб були виключені протиправні дії з боку представників ТЦК.

Вас також можуть зацікавити новини: