Партизани з'ясували координати російського військового об'єкта, розташованого в Санкт-Петербурзі / колаж УНІАН з фото t.me/atesh_ua

Партизанський рух "Атеш" розвідав штаб військової частини повітряно-космічних сил РФ у Санкт-Петербурзі.

Партизани дізналися, що в/ч 26934 була пов'язана з ПКС Росії і займалася діяльністю, пов'язаною з вертолітними підрозділами окупантів, йдеться в Telegram-каналі "Атеш". "Координати: 59.706401797986864, 30.37792226968436. Ми вивчили специфіку роботи підрозділу так і штабу. Особливу увагу ми приділили офіцерському складу. Нам відомо на якому автомобілі ви переміщуєтесь, де проживаєте і за якими маршрутами ходите", - поділилися в русі.

Крім того, партизани показали фотографії, на яких зображено військовий об'єкт противника. На одному зі знімків написано: "Заборонена зона. Прохід (проїзд) заборонено (закрито)".

Відео дня

У центрі уваги війна в Україні - новини, які варто знати

Партизани "Атеш" уже неодноразово публікували важливу інформацію щодо війни українців проти росіян і здійснювали диверсії на ворожих об'єктах. Зокрема, наприкінці травня стало відомо, що партизанський рух влаштував диверсію на важливому логістичному вузлі - у російському місті Ярославль.

Раніше партизани отримали секретну інформацію щодо "начинки" російських кораблів, зокрема, готову технічну документацію оновленого прицілу "УВ-450-01", який потрібен не тільки для цілевказівки, а й для спостереження.

Вас також можуть зацікавити новини: