Росіяни не здатні здійняти бунт та просувати владі свої інтереси / колаж УНІАН / фото РБК-Україна, скриншот

Більшість окупантів, яких беруть в полон українські військові, розповідають одну і ту ж історію, що вони тут опинилися випадково і ні в кого не стріляли. Проте, більшість з них свідомо йде воювати в Україну, бо їхня мотивація - гроші, повідомив боєць спецпідрозділу ГУР "Кабул-9" з позивним "Депутат" в інтерв'ю РБК-Україна

"Психологія полоненого, а тим більше, якщо він ще й "Шторм Z", у виправданні. Він зразу починає казати, що він тут випадково, ніколи ніхто ні по чому не стріляв, їх як кошенят привезли, викинули сюди і все. Ми ж розуміємо, що це казки для нас, але мотивація, звичайно, в багатьох – це гроші, оскільки їх набирають з депресивних регіонів Росії, тому гроші спонукають іти на будь-який ризик", - розповів військовий. 

Він пояснив, що за підписання контракту в РФ обіцяють близько 7-10 тисяч доларів разової виплати і це дуже приваблює чоловіків. Звичайно, їм обіцяють, що вони будуть на четвертій лінії або стояти на блокпості, але насправді відправляють їх на штурми. І хочуть вони цього, чи ні, але мусять воювати. Крім того, у ворожої армії є ще частина мобілізованих, яку досі так і не демобілізували. 

Відео дня

Також "Депутат" звернув увагу на масові випадки суїцидів серед окупантів під час штурмів. За його словами, ці суїциди вже назвали "поцілунок Путіна", хтось покінчує життя автоматом, хтось гранатою. 

"По самій своїй суті росіяни – це такі "терпіли", і вони, як би їх не ставили, будуть їхати до кінця. Вони якісно це будуть виконувати. В них не буде ніякого повстання, вони будуть їхати до кінця, бо так сказав їхній хазяїн", - константував спецпризначенець.

Мобілізація в Росії - останні новини

Як писав УНІАН, нещодавно Росія почала набирати на фронт жінок з в'язниць. Поки незрозуміло, чи є їхнє звільнення поодиноким випадком, пілотною програмою чи початком більшої хвилі вербування. Проте відомо, що вербувальники почали обхід по в'язницях для жінок по всій європейській частині Росії восени 2023 року.

Також УНІАН повдіомляв, що Росія до кінця 2024 року - початку 2025-го може провести мобілізацію, щоб підготуватись до нового наступу. 

Попри важкі втрати, окупаційна армія зараз на 15% більша, ніж на момент початку повномасштабної війни. Фінансові стимули, які підняли зарплати військових до безпрецедентного рівня, зіграли найбільшу роль у переконанні росіяни піти воювати.

Вас також можуть зацікавити новинин: