Окупанти не припиняють спроб зайти або заблокувати вихід з бункерів на" Азовсталі " / скріншот

Російські ЗМІ, підконтрольні Кремлю, вже з самого ранку, 16 травня, почали розганяти в мережі фейк про нібито добровільну здачу у полон українських військових, які обороняють територію "Азовсталі" в Маріуполі.

Відповідні "новини" вже опублікували РЕН-ТВ, URA.RU, Царьгород й інші сумнівні ресурси.

Йдеться про нібито "першу групу "з 10 військових, які покинули завод з "білим прапором".

Джерелом легалізації вкиду на який посилаються російські ЗМІ є "командир батальйону бойовиків "Схід" Олександр Ходаковський.

Скріншот

Водночас радник мера Маріуполя Петро Андрющенко спростував чергові фейкові заяви окупантів про те, що українські військові нібито здалися росіянам: "Якщо "довіряти" джерелам окупантів, то вони вже тричі брали всіх у полон у Маріуполі".

Раніше про інформаційний вкид РФ писав InformNapalm. З метою створення пропагандистської картинки росіяни привезли до Маріуполя 2 тисячі полонених - військових і цивільних, які будуть "грати" роль полонених з "Азовсталі".  

Станом на ранок 16 травня окупанти не припиняють спроб зайти або заблокувати вихід з бункерів на "Азовсталі", де перебувають українські бійці.

Всі наземні операції окупанти ведуть виключно по периметру заводу. Ніякого глобального наближення не відбувається, саме тому зростає щільність обстрілів.

Вас також можуть зацікавити новини: