ЗСУ "закошмарили" окупантів своїми дронами / фото Генштаб ЗСУ

Сили оборони України значно перевершують армію окупантів за кількістю використовуваних безпілотників-камікадзе. На це скаржаться у своїх Телеграм-каналах Z-блогери.

"Співвідношення БПЛА на фронті зараз приблизно 1 до 6. Не на нашу користь. Це приблизно. Можливо більше, але точно не менше. І тенденція тільки до збільшення розриву", - пише великий "воєнблогер".

За його словами, причиною зростаючого диспаритету є неповороткість і повільність російської бюрократичної машини. Водночас Україна, за його словами, демонструє дуже гнучкий підхід, коли велика кількість "приватних гаражних майстерень" отримують фінансування, що і дає відповідний результат - кількість переходить у якість.

Відео дня

"У нас же купа перспективних проєктів встала або через бюрократію, або через відсутність фінансування. З цим потрібно щось робити. При чому дуже швидко. Інакше безнадійно відстанемо", - пише Z-блогер.

Для ілюстрації рівня "проблеми" він наводить слова свого знайомого, який вирушив помирати в український Вовчанськ. За словами окупанта, за один світловий день тільки по одній його позиції прилетіло 245 FPV-дронів Сил оборони.

скріншоти каналу Z-блогера

Війна в Україні: питання озброєнь

Як писав УНІАН, ЗСУ вперше збили російський дрон-камікадзе "Ланцет" за допомогою FPV-дрона. За словами експертів, вразити один дрон-камікадзе за допомогою іншого меншого дрона - це більше виняток, ніж закономірність.

Також ми розповідали, що перевага, якою зараз користуються невеликі дрони на полях битв, зокрема в Україні, є всього лише коротким "моментом в історії". За словами начальника штабу французької армії генерала П'єра Шилля, скоро засоби протидії дронам подолають відставання і загроза дронів значно знизиться.

Вас також можуть зацікавити новини: