Українські дрони атакували РЛС у Росії / t.me/cxemu

Військовий експерт, полковник запасу Петро Черник в ефірі телемарафону прокоментував удар безпілотника ГУР по ядерній радіолокаційній станції Росії за 1800 км від кордону.

"У цьому ударі є кілька моментів. Перша – зревізована їхня система ППО і це дуже й дуже добре. Адже закупівельники російських С-300 та С-400 дуже й дуже задумаються, чи потрібно їх купувати. Один дивізіон С-400 на міжнародних ринках вартує в межах 1 млрд 200 млн доларів. Це дуже багато і перші ластівки вже є – Єгипет відмовився від Су-30", – зазначив Черник.

Він також додав, що вартість такої РЛС – близько 1,5 млрд рублів, то ж це також помітний удар по російській економіці. 

Відео дня

"Це також ляпас у їхній бік, оскільки зачепили стратегічне озброєння, яке повинно відповідати навіть за ядерну безпеку. Варто відзначити й неймовірну майстерність наших дроноводів", – додав Черник.

Удар по російській РЛС: що треба знати

Напередодні джерела УНІАН в ГУР повідомили, що безпілотник Головного управління розвідки Міноборони України атакував радіолокаційну станцію дальнього виявлення цілей "Воронеж М". Вона знаходиться за 1800 кілометрів від українського кордону. 

Згодом "Радіо Свобода" опублікувала знімки зі супутників, на яких видно, що на території РЛС з’явились темні плями, яких раніше не було - ймовірно, сліди пожежі внаслідок влучання БПЛА.

Як пише The Telegraph, удар українського безпілотника по російській радіолокаційній станції (РЛС), яка може стежити за ядерними ракетами, викликав тривогу на Заході.

Вас також можуть зацікавити новини: