
В результаті аварії на ескалаторі в римському метро перед футбольним матчем Рома (Італія) - ЦСКА (Росія) 23 жовтня постраждали десятки вболівальників, серед них - четверо громадян України.
Telegram-канал Mash опублікував відео того, що відбувалося в метро відразу після НП з ескалатором.
Читайте такожУ Римі внаслідок аварії ескалатору перед матчем Рома-ЦСКА потерпіли й українці - росЗМІ
Як повідомила La Repubblica, аварія сталася на ескалаторі на станції метро «Републіка», на якому їхали вболівальники московського ЦСКА.
За даними італійської влади, один з потерпілих знаходиться у важкому стані з «напівампутованою стопою».
За непідтвердженими даними, аварію могли спровокувати вболівальники ЦСКА, які стрибали на ескалаторі.
Увага! Відео містить ненормативну лексику
Як повідомляв УНІАН, 23 жовтня в римському метро обрушився ескалатор: постраждали десятки російських футбольних фанатів.