
Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що шкодує про деякі свої дописи про президента Сполучених Штатів Америка Дональда Трампа.
Відповідний його допис з’явився у соціальній мережі Х.
За словами мільярдера, деякі заяви на платформі, які він робив минулого тижня, "зайшли занадто далеко".
"Я шкодую про деякі свої дописи про президента Дональда Трампа минулого тижня. Вони зайшли занадто далеко", - написав Маск.
Конфлікт Маска і Трампа
Як повідомляв раніше УНІАН, 5 травня Трамп і Маск влаштували публічну сварку. Глава Білого дому заявив, що "розчарувався" в мільярдері після того, як той розкритикував його "великий і прекрасний" закон щодо витрат і податків. Згодом президент США виклав у соцмережі допис, де заявив, що Маск "зʼїхав з глузду". Маск відповів на це лаконічно: "Така очевидна брехня. Так сумно".
Наступного дня Маск підтримав ідею про те, що Трампу мають оголосити імпічмент, а посаду президента США має отримати віцепрезидент Джей Ді Венс. Мільярдер також спрогнозував, що запроваджені Трампом мита "спричинять рецесію в другій половині цього року".
Також Маск публічно заявляв, що президент США Дональд Трамп фігурує у "файлах Епштейна" зі звинуваченнями у педофілії та організації проституції. Про це він робив допис в Х. Проте згодом цей твіт мільярдер раптово видалив, не пояснивши причини.
Видання Axios 6 червня написало, що конфлікт між Трампом і Маском виник насправді раніше, а не після критики законопроєкту. За його даними, все почалося з того, що президент скасував висунення бізнесмена Джареда Айзекмана на посаду глави NASA, у якого нього чудові стосунки з Маском. Мовляв, це і призвело до того, що 5 червня Трамп і Маск посварилися.