
У ніч на вівторок, 29 липня, в повітряному просторі Білорусі зафіксували безпілотник. Його знешкодили, заявили у Міністерстві оборони РБ.
Зазначається, що вночі сили ППО зафіксували у повітряному просторі над Мінськом "невідому повітряну ціль". Інцидент стався близько 2-ї ночі. Об’єкт ідентифікували як БпЛА.
Засобами радіоелектронної боротьби безпілотника було знешкоджено. ін впав у районі вулиці Матусевича в Мінську. Потерпілих немає.
"З огляду на цей інцидент оперативно вживаються додаткові заходи щодо посилення контролю за використанням повітряного простору. За цим фактом проводиться перевірка", - йдеться в повідомленні.
Участь Білорусі у війні проти України
Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський зазначив, що Росія "готує щось" у Білорусі цього літа. Він додав, що це відбуватиметься під виглядом військових навчань.
В середині вересня 2025 року в Білорусі мають бути проведені спільні із Росією військові навчання "Захід-2025".
Генерал-лейтенант у відставці, колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко зазначив, що Росія запланувала широкомасштабний наступ на фронті, але на сьогодні у неї немає для цього ресурсів, у зв'язку з цим можна припустити, що Білорусь відкрито вступить у війну.