Путін збирається завдати ядерного удару по Литві та Польщі, впевнений історик / фото REUTERS

Кремлівський диктатор Володимир Путін планує перекинути ядерну зброю не для погроз Заходу, а для нанесення удару по Литві та Польщі.

Впевненість у цьому висловив історик Юрій Фельштинський, зазначивши, що дії НАТО у відповідь можуть повністю стерти з лиця землі Білорусь як державу.

"Погрожувати ядерною зброєю можна з Росії. І Росія цю справу досить послідовно і багаторазово з регулярністю тиражує. Тому для того, щоб погрожувати Заходу або Європі ядерною зброєю, не потрібно її перекидати у Білорусь. Її перекидають в одному єдиному випадку - для нанесення ядерного удару. Я заявляю абсолютно відповідально, що не пізніше вересня цього року з Білорусі по Литві і Польщі будуть нанесені ядерні удари, якщо Захід не зробить превентивних дій у цьому напрямку", - заявив він.

На думку Фельштинського, єдина причина, по якій Путін не анексує Білорусь, Це намір використовувати її як плацдарм для нанесення ядерного удару.

"Якщо існували якісь червоні лінії, які Путін не мав би переходити або перехід яких означає буквально катастрофічні наслідки для Європи, то ось ця червона лінія вже Путіним перейдена", - зазначив історик.

Він упевнений, що у відповідь на ядерний удар з Білорусі, вона буде просто знищена.

Ядерна зброя РФ у Білорусі - що повідомлялося

25 березня президент РФ Володимир Путін заявив про намір розмістити тактичну ядерну зброю в Білорусі.

Глава "Слуги народу" Давид Арахамія допустив додаткову мобілізацію в Україні на тлі нових погроз Путіна.

Речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов заявив, що Путін вдається до ядерного шантажу через те, що зазнає поразки на полі бою.