На Саакашвілі напали в Афінах / фото УНІАН

В Афінах невідомий напав на Саакашвілі, коли той йшов до кінотеатру на зустріч.

Про це з посиланням на місцеві ЗМІ повідомляє Взгляд.

Читайте такожСаакашвілі пообіцяв виборцям у Грузії не вступати в конфронтацію з Росією

Як повідомляється, до Греції Саакашвілі приїхав для того, щоб зустрітися з грузинськими емігрантами, які там проживають, в рамках підготовки до парламентських виборів у Грузії 31 жовтня.

За даними видання, Саакашвілі оточили шанувальниці по дорозі в кінотеатр на зустріч, а в цей момент на нього накинувся молодий чоловік в капюшоні та завдав кілька ударів по голові.

Як видно на опублікованому відео, після інциденту на місці почалася паніка, знадобилася допомога правоохоронців.

Інцидент з Саакашвілі в одному з київських ресторанів

  • На початку жовтня в ЗМІ з'явилася інформація про напад на Саакашвілі в одному з київських ресторанів. Про інцидент за участю невідомого і Саакашвілі написало видання "Страна". При цьому ЗМІ посилався і на коментар правоохоронців, які нібито підтвердили подію.
  • Автори матеріалу припустили, що чоловік мав з собою заточку. Однак між політиком і невідомим відбулася тільки розмова.
  • У поліції відповіли, що охорона Саакашвілі перехопила зловмисника і викликала правоохоронців, проте до моменту прибуття поліції він зник.
  • Пізніше сам Саакашвілі спростував інформацію про напад. Він заявив, що чоловік просто підійшов до нього за автографом.