Вівторок,
23 травня 2017
Наші спільноти

Кабмін дозволив бізнесу коригувати митні декларації

Уряд також дозволив подавати до ДФС кілька додаткових декларацій при незначних партіях товарного імпорту.

Фото УНІАН
Кабмін дозволив бізнесу коригувати митні декларації / Фото УНІАН

Кабінет міністрів України дозволив суб'єктам підприємництва коригувати митні декларації в рамках виконання правил трансфертного ціноутворення, а також подавати у митні органи Державної фіскальної служби відразу кілька додаткових митних декларацій у випадку, коли йдеться про оформлення імпорту невеликих партій.

Гройсман похвалився зростанням митних надходжень у 2016 році

Відповідне рішення було одноголосно ухвалене на засіданні уряду в середу.

Представляючи прийняте рішення, міністр фінансів Олександр Данилюк зазначав, що норма про додаткові декларації буде дуже затребувана на ринку газу і дозволить посилити конкуренцію у цьому сегменті. 

«Крім того, ми зобов'язуємо митницю вносити зміни до митних декларацій у разі, якщо є рішення судів щодо таких декларацій. Раніше такі зміни вносили самі підприємці, зараз митниця буде вносити», - сказав Данилюк. 

Він також підкреслив, що всі прийняті Кабміном новації в частині оформлення декларацій попередньо пройшли обговорення з бізнесом. 

Як повідомляв УНІАН, спрощення та прозорість митних процедур є однією зі складових реформи української митниці, озвученої урядом у липні-серпні 2016 року. Завдяки вжитим заходам, кількість декларацій, оформлених за ціною контрактів і поданих у митні органи, зросла до 89%.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку