Наречені не справжні: на День Москви Путіну зробили фотосесію з дівчатами з ескорт-сервісу

11:04, 14 вересня 2016
15312 1

Акаунти моделей, які фотографувалися з президентом РФ Володимиром Путіним в День Москви на Красній площі, свідчать про те, що наречених вони зображували.

REUTERS

10 вересня під час святкування Дня міста в Москві журналіст з кремлівського пулу Дмитро Смирнов опублікував відео, на якому Володимир Путін ніби випадково зустрічає учасниць міських весіль.

Дівчата просять президента сфотографуватися з ними, він погоджується.

Читайте такожРосійські ЗМІ на прохання Кремля видалили фото зустрічі Путіна зі студентами Ітона

"Не до наречених, якщо поруч проходить Путін", - прокоментував Дмитро Смирнов своє відео.

Однак ця подія, як і багато "пригод Путіна" зразок виявлення старовинних амфор на дні Чорного моря, виявилося постановкою.

Так, одна з дівчат, користувачка @evgenia_alex, опублікувала фото з Путіним у своєму Instagram, не приховуючи, що весілля у неї не було - на Червоній площі вона "виступала".

Аккаунт дівчини розповідає про те, що вона працює в модельному бізнесі і "вдосконалює" свою зовнішність за допомогою пластичних операцій.

Ще одна "наречена", яку Путін "відволік від наречених", - також модель, і у неї також не було весілля в День Москви. За її публікаціям стає ясно, що організатори "спонтанної" фотосесії з нареченими не подбали про те, щоб на Червоній площі були присутні і женихи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter