ПриватБанк спростовує інформацію про "крадіжку" своїх баз даних

12:18, 27 грудня 2016
Фінанси
246 0

База даних Приватбанку надійно захищена, система захисту інформації виключає її несанкціоноване копіювання або сторонній доступ.

Фото УНІАН

Націоналізований "ПриватБанк" звинувачує у поширенні інформації про "крадіжку" своїх баз даних шахраями, які намагаються таким чином отримати персональні дані клієнтів для крадіжки коштів з платіжних карт.

Як повідомила прес-служба банку з посиланням на дані Кіберполіції України, вся інформація в базі даних банку надійно захищена, при цьому система захисту інформації виключає можливість її несанкціонованого копіювання або стороннього доступу, в тому числі працівниками банку.

Читайте такожМінфін представив нового голову правління ПриватБанку і сформував склад наглядової ради

Раніше в Кіберполіції повідомили, що шахраї телефонують потенційній жертві, представляючись працівниками "Ощадбанку", і намагаються з'ясувати дані карти клієнта нібито для переказу грошей в "Ощадбанк", до якого, за словами шахраїв, скоро буде приєднаний "ПриватБанк".

Довідка УНІАН. "ПриватБанк" (р. Дніпро) працює на ринку України з 1992 року і є найбільшим банком за обсягом активів. 18 грудня Кабінет міністрів прийняв рішення націоналізувати банк, керуючись підсумками засідання Ради національної безпеки і оборони україни за пропозицією Національного банку України.

Після рішення про націоналізацію Національний банк надав націоналізованому "ПриватБанку" кредит рефінансування на суму понад 25 мільярдів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter