Комплекс Нацбанку в Яремче продали за 17 мільйонів гривень / фото Марина Григоренко

Фонд державного майна України продав з аукціону недобудований відпочинковий комплекс Національного банку «Прикарпаття» в Яремче за 17,3 млн грн (плюс ПДВ), про що на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив заступник голови ФДМУ Тарас Єлейко.

Читайте такожУ НБУ розповіли, коли дозволять бізнесу вільно купувати валюту

«Вчора відбувся приватизаційний аукціон з продажу комплексу відпочинку НБУ «Прикарпаття». Недобудована база відпочинку знайшла свого нового власника за 17,3 млн грн (+ ПДВ) і вже скоро, сподіваємося, цей об'єкт стане однією з прикрас міста Яремче», - написав він.

Як повідомляв УНІАН, Фонд державного майна України восени 2018 року вже виставляв на продаж комплекс «Прикарпаття» зі стартовою ціною 64,3 млн грн. Аукціон з продажу об'єкта повинен був відбутися в кінці жовтня. Після цього ФДМУ ще раз виставляв об'єкт на продаж – аукціон повинен був відбутися 13 серпня 2019 року, а стартова ціна становила 64,4 млн грн.

В третій раз аукціон з продажу призначили на 17 січня 2020 року, а стартова ціна об'єкта становила 32,2 млн грн.

Будівництво комплексу не завершено і включає в себе дві черги. Перша черга будівництва (ступінь готовності 96%) представлена будівлею площею 2029,75 кв. м на п'ять дворівневих номерів і три апартаменти. Крім цього, в будівлі передбачені приміщення під громадське харчування, тренажерний зал, більярдну, сауну і басейн.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram