Реконструкція Дніпровської дитячої лікарні №5, що проводиться за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», дозволить поєднати в оновленому медичному закладі одночасно стаціонар, діагностику та реабілітацію.

Про масштабну реконструкцію дитячої лікарні розповіли у Дніпропетровській ОДА.

На сьогодні в лікарні вже проходять внутрішні оздоблювальні і завершуються фасадні роботи.

«Перетворюємо Дніпровську міську дитячу лікарню №5 на сучасний медичний центр. Для маленьких пацієнтів - комфортні умови, потужна діагностична та реабілітаційна бази», - сказав голова ОДА Валентин Резніченко.

Три стаціонарних відділення - педіатричне, неврологічне та психіатричне - розмістяться у семиповерховому корпусі оновленої лікарні. Тут також буде розташований консультативно-діагностичний блок, в якому прийматимуть лікарі вузькопрофільних спеціальностей.

Найбільшою цінністю для дитячої лікарні стане її реабілітаційна база. Тут діти зможуть долати наслідки захворювань нервової системи, займатися у залах лікувальної фізкультури та басейні, обладнаному підйомником для пацієнтів з інвалідністю. Для лабораторії буде виділено окреме приміщення.

Істотно зміниться також і облаштування палат стаціонарів.

«Раніше палати були багатомісні. А після оновлення - на одного-двох маленьких пацієнтів та їхніх батьків. З усіма зручностями та домашньою атмосферою. Яскраві фарби будуть комбінуватися зі шпалерами», - поділилася подробицями генеральний директор лікарні Наталя Фоменкова.

У приміщенні вже відбувається монтаж вентиляції з системою охолодження і підігріву повітря, йде заміна електромереж і сантехніки. Роботи на об'єкті ведуться без вихідних.

Нагадаємо, в рамках «Великого будівництва» в 2021 році в Україні буде реконструйовано 177 приймальних відділень невідкладної медичної допомоги. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram