этот материал доступен на русском

Будівництво в Україні дорожчає

13:38, 08 жовтня 2018
Нерухомість
658 0
В Україні дорожчає будівництво / фото УНІАН

Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-серпні 2018 року у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року зросли на 23,9%, повідомляє Державна служба статистики.

Читайте такожВ Україні офіційно дозволили склити балкони

За даними Держстату, найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи у сфері будівництва інженерних споруд – на 26,9%, а також у сфері будівництва комплексних промислових споруд – на 25,9%. Найменше збільшилася вартість будівельно-монтажних робіт у сфері будівництва трубопроводів, комунікацій та ліній електропередач – на 21,1%.

При цьому вартість БМР в серпні 2018 року у порівнянні з липнем зросла на 0,1% (у липні вартість до червня зросла на 0,7%).

Найбільше зростання цін на БМР у серпні зафіксоване у сфері будівництва транспортних споруд і будівництва трубопроводів, комунікацій та ліній електропередач – на 0,3%.

У Держстаті зазначили, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частині зони проведення операції Об'єднаних сил.

Як повідомляв УНІАН, у 2017 році в Україні ціни на будівельно-монтажні роботи у порівнянні з 2016 роком зросли на 13,4%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter