этот материал доступен на русском

Залізничникам підвищать зарплати

19:31, 24 червня 2019
Транспорт
593 0
УЗ підвищить оклади своїх працівників / фото УНІАН

Акціонерна компанія "Укрзалізниця" з 1 липня підвищить на 10% оклади і годинні тарифні ставки понад 250 тис. працівників відомства. Про це повідомив голова "Укрзалізниці" Євген Кравцов на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також«Укрзалізниця» почала здавати майно в оренду

«Практично 1,5 млрд грн виділяємо на підвищення заробітної плати залізничникам. Це рішення прийняли правлінням сьогодні, і воно набуде чинності вже з 1 липня. На 10% підвищуємо оклади та годинні тарифні ставки понад 250 тисячам працівникам», - написав він.

При цьому Кравцов зазначив, що збільшення зарплати не стосується керівництва (менеджменту компанії, керівників напрямів, виробничих підрозділів та їхніх заступників).

«Середня зарплата в компанії - вища за середню по Україні на 20%. Це близько 10 500 грн. Можна багато сперечатися щодо цієї цифри, але в окремих містах оплата в рази вища, ніж можуть запропонувати інші підприємства в регіонах», - підкреслив він.

Як повідомляв УНІАН, у травні Профспілка залізничників і транспортних будівельників України проводила акцію протесту біля будівлі Кабінету міністрів з вимогою підвищити зарплату для залізничників у 2019 році на 25%, а також з вимогою держпідтримки та зменшення податкового навантаження на «Укрзалізницю».

Довідка УНІАН. «Укрзалізниця» - публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить в перелік держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter