"Укрзалізниця" повертає 5-денний робочий тиждень для частини співробітників / REUTERS

Акціонерна компанія "Укрзалізниця" з 1 листопада повертає 5-денний робочий тиждень для 16 тисяч співробітників регіональних філій компанії, що представляють робітничі професії.

Читайте такожКерівник УЗ не бачить "сенсу" у співпраці з Deutsche Bahn

Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

"Правління компанії прийняло рішення повернути повний робочий тиждень з 1 листопада цього року ще для понад 16 тисяч залізничників - представників робітничих професій. Зокрема, рішення стосується робочих виробничих підрозділів регіональних філій та філій АТ "Укрзалізниця", оплата яких тарифікується, машиністів-інструкторів бригад спеціального самохідного рухомого складу, інструкторів кранових бригад та інших", - сказано в повідомленні.

Прес-служба нагадала, що раніше в повний режим роботи вже були виведені працівники, задіяні у виконанні комплексів робіт з поточного утримання та ремонту шляху, штучних споруд.

Також відновлено повний режим роботи для працівників, які мають статус батьків-одинаків і виховують неповнолітніх дітей, а також для працівників, яким залишилося до виходу на пенсію за віком три роки та менше.

Що цьому передувало

Довідка УНІАН

  • "Укрзалізниця" - акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить до переліку держпідприємств, які не підлягають приватизації.
  • Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту.
  • За обсягами вантажних перевезень Українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram