ЦВК достроково розпустила Тернопільську окружну комісію і зобов’язала сформувати новий склад ОВК

18:31, 14 березня 2019
Вибори 2019
4977 0
ЦВК достроково розпустила Тернопільську окружну комісію / фото УНІАН

Як повідомили УНІАН у відділі взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії, комісією було встановлено, що постанова вказаної виборчої комісії від 10 березня 2019 року № 8 "Про утворення дільничних виборчих комісій в межах ТВО 163" була ухвалена з порушеннями вимог Закону України "Про вибори Президента України".

Читайте такожПравоохоронці перевіряють інформацію щодо можливого підкупу виборців у Тернополі

Зокрема, вказана ОВК порушила вимоги виборчого закону щодо права пропорційної частки кожної категорії посад у дільничних виборчих комісіях для кожного суб’єкта внесення відповідного подання, встановивши переваги при призначенні голів, їх заступників та секретарів дільничних виборчих комісій для окремих кандидатів на пост Президента України.

Окрім того, як вбачалося з пояснень, наданих головою цієї комісії, окружною виборчою комісією порушено порядок підготовки та розгляду питань на засіданні комісії.

За таких підстав Комісія скасувала постанову окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 163 від 10 березня 2019 року № 8 "Про утворення дільничних виборчих комісій в межах ТВО 163" та достроково припинила повноваження усього її складу у зв’язку із порушенням нею Закону України "Про вибори Президента України".

Комісія зобов’язала ОВК територіального виборчого округу № 163 після сформування її нового складу до 16 березня 2019 року утворити дільничні виборчі комісії в межах вказаного територіального виборчого округу з неухильним дотриманням вимог закону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter