этот материал доступен на русском

На трьох столичних округах готуються масові фальсифікації та підтасовки результатів – київський штаб «Слуги народу»

20:10, 21 липня 2019
Вибори 2019
1598 0
Ілюстративне фото / УНІАН

На трьох столичних мажоритарних округах готуються масові фальсифікації та підтасовки результатів голосування на користь представників старої влади.

Про це йдеться у заяві київського штабу партії, переданій УНІАН.

«За нашою інформацією, у Києві на округах 211, 222 та 223 готуються масові фальсифікації та підтасовки результатів голосування на користь представників старої влади», - наголошують автори заяви.

Як заявляють у штабі, стара влада, не маючи шансів на перемогу у чесній боротьбі, почала використовувати брудні технології, спроби підкупу виборців, та підготовку масштабних фальсифікацій.

«Але їм це не допоможе. Це - прояв паніки серед представників старої політичної системи. Вони розуміють, що не здатні протистояти повній зміні країни. Вони мають піти остаточно. Ми прослідкуємо, аби жоден голос не був вкрадений чи фальсифікований. Усі факти порушень будуть передані до правоохоронних органів. Ніхто з фальсифікаторів не уникне відповідальності», - йдеться у заяві.

У київському штабі партії попереджують про відповідальність  тих, хто приймає участь у фальсифікаціях чи збирається маніпулювати підсумками волевиявлення людей.

«Ви будете відповідати перед законом згідно кримінального кодексу. Жоден порушник не уникне відповідальності», - йдеться у заяві.

«Ми очікуємо на чесні і справедливі результати виборів. За попередніми даними ми впевнено перемагаємо на всіх 13-ти округах по Києву. Люди висловили довіру київській Зекоманді і це вкрай важливо для нас. Тому ми не допустимо, щоб підсумки волевиявлення українських громадян були підтасовані. Ми захистимо голос кожного виборця», - наголошується в заяві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter