Житомирщина: родини рятувальників передали переселенцям зі сходу гуманітарну допомогу

09:16, 14 липня 2014
Країна
1 0

Співробітники Управління ДСНС Житомирської області відвідали вимушених переселенців, які тимчасово оселилися в санаторії «Тетерів» у Коростишівському районі та дитячому таборі «Віра. Надія. Любов» у селі Зарічани Житомирського району

беженцы переселенцы славянск

Про це кореспонденту УНІАН сьогодні повідомив співробітник ДСНС у Житомирській області Євгеній Лук’янчук.

За його словами, для переселенців рятувальники зібрали та привезли гуманітарну допомогу."На території санаторію нині їх перебуває 173 особи, ще 185 – в оздоровчому таборі. Для них створені гідні умови проживання. Водночас люди відчувають потребу у продуктах харчування, постільній білизні, засобах гігієни, іграшках та приладді для організації дозвілля дітей. Саме такими необхідними у побуті речами поділилися родини рятувальників і просто небайдужі громадяни",- сказав Лук’янчук.

Він уточнив, що переселенці болісно сприймають події, які відбуваються у східному регіоні України. Однак вірять, що найближчим часом повернуться до рідних домівок. Окремі з них уподобали лісову місцевість та висловили бажання залишитися на території Житомирської області.

У санаторії «Тетерів» для переселенців постійно організовують концерти, вистави, поїздки в кіно, театр, цирк тощо.

Окрім цього, літня база відпочинку при одній з релігійних організацій у Житомирському районі стала тимчасовим прихистком для понад сотні переселенців з Донецької та Луганської областей. Переважна більшість з цих людей – малеча.

«Я приїхала сюди ще минулого місяця з п’ятьма дітьми – своїми і племінниками. У нашому місті тоді вже стало занадто небезпечно»,- розповіла УНІАН Галина, жителька Донецької області. «Тут нас дуже гарно прийняли, люди усі доброзичливі. Завдяки їхній турботі ми маємо все необхідне для життя. А головне – почуваємося у безпеці. Запаси продовольчих товарів і побутових речей постійно поповнюються»,- сказала вона.

«До цієї літньої бази відпочинку правоохоронці обласного УМВС привезли найнеобхідніші продукти харчування та товари повсякденного попиту»,- повідомила кореспонденту УНІАН співробітник Сектору зв’язків з громадськістю УМВС України у Житомирській області Ольга Номерчук.

Як повідомляв УНІАН, зі сходу України та Криму до Житомирської області вже прибуло понад тисячу переселенців, люди все прибувають.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter