Науковці назвали найкращий час доби для сексу / фото ua.depositphotos.com

Цього разу науковці дісталися і до священного для людства питання: в який час доби найкраще займатися сексом? І якщо ти думав, що відповідь на це питання — «в будь-який час», то ти не один, ми теж так думали. Виявилося, що з медичної точки зору ця відповідь неправильна.

Читайте такожОсвіжися і зарядись енергією з самого ранку: топ-5 поз для сексу в душі (18+)

Як пише MaximОnline, дослідження було замовлено англійською компанією, що виробляє вітаміни та харчові добавки. Науковці досліджували анкетні дані та медичні показники 1000 осіб, які ведуть активне статеве життя. Ось що з'ясувалося.

Кращий час для занять сексом - 7.45 ранку. Так-так, час, який ти проводиш, бігаючи по квартирі з криками: "Де, чорт візьми, мій другий смугастий носок?" А краще б займався сексом. І ось чому.

Оскільки середній час пробудження серед опитаних припадав на 7 годин ранку (опитані явно не фрілансери), до 7.45 вони встигали остаточно прокинутися і були сповнені енергією. Викид в кров гормону ендорфіну - постійного супутника щасливого сексу - гарантував їм зниження кров'яного тиску і підвищення настрою на весь день.

Тобто ти будеш тим самим життєрадісним і ефективним співробітником, який так дратує своїх похмурих колег.

Секс: новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram