Для схуднення потрібно перейти на рослинну дієту \ фото ua.depositphotos.com

Діжта, що не містить їжі тваринного походження, прискорює процес спалювання зайвих калорій, який призводить до схуднення. Тим самим зникають і кардіометаболічні фактори ризику у людей, що мають зайві кілограми.

Читайте такожНазвано п'ять заборонених продуктів при схудненніПро це свідчать результати дослідження. Автори дослідження довільно розділили добровольців на дві групи. У першій дотримувалася рослинної дієти, а в другій звичного харчування. Всі учасники експерименту мали зайву вагу і не були хворі на діабет. Протягом 16 тижнів у першій групі дотримувалися рослинної дієти з низьким рівнем жирних продуктів, заснованої на фруктах, овочах, цільнозернових і бобових. При цьому ніяких обмежень по калоріях у людей не було. В жодній групі не змінювався показник фізичних навантажень або будь-який лікарський режим, якщо це тільки не було рекомендацій особистих лікарів.

Автори дослідження застосували опосередковану систему з оцінки калорійності для того, щоб з'ясувати, як багато калорій учасники спалювали після стандартного прийому їжі на момент початку і після завершення досліджень. Виявилося, що в рослинній групі інтенсивне спалювання калорій зросло, в середньому, на 18,7% через 16 тижнів. У контрольній групі цей показник істотно не змінився, передає medikforum з посиланням на eurekalert.org.

Дослідники називають отримані висновки революційними для 160 млн американців, що мають зайву вагу і ожиріння. Протягом низки років і навіть десятиліть у людини процес спалювання більшої кількості калорій після кожного прийому їжі може привести до приголомшливих результатів у справі боротьби із зайвою вагою. Правда для цього люди повинні перейти на рослинну дієту, що не кожному до душі.

Новини по темі

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram