этот материал доступен на русском

Коронавірус посилює економічний тиск на інвестиційну діяльність страховиків

16:23, 26 лютого 2020
Страхування
117 0
Спецпроект
Фото: Depositphotos

Про це повідомляє ресурс «Форіншурер».

Читайте такожЗростання страхового ринку Центральної та Східної Європи у 2019 році не перевищує 3,6%

На думку аналітиків A. M. Best, вплив коронавірусу, ймовірно, буде керованим для перестраховиків у Південно-Східній Азії в короткостроковій перспективі, але в результаті уповільнення економічного зростання може призвести до додаткових збитків.

Рейтингове агентство очікує, що потенційно прямий вплив коронавірусу буде містити заяви про медичні травми, нещасні випадки, смертність, подорож і перерви в роботі. Однак очікується, що невелике число випадків COVID-19 в Південно-Східній Азії, а також виключення з епідеміологічної політики та державна підтримка витрат на діагностику та лікування обмежать загальні втрати, які може понести страхова галузь.

Замість цього вплив буде залежати від розповсюдження вірусу в цьому регіоні в найближчі місяці і від побічних ефектів для ділової активності.

A. M. Best вважає, що економічні наслідки будуть несприятливими для інвестиційної діяльності страховиків, отримання доходів і повсякденних операцій в найближчій перспективі.

Аналітики компанії вважають, що перестрахувальна галузь певною мірою схильна поширенню COVID-19.

Як повідомляє УНІАН, в китайській острівній провінції Хайнань придумали систему страхування бізнесу від втрат, пов'язаних з епідемією коронавірусу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter