Сьогодні на заході Україні погода зміниться / pixabay.com

Від сьогодні, 12 червня, задуха з високою температурою повітря почне з України відступати. Про це розказала синоптик Наталка Діденко.

На заході, за її даними, буде +17...+22 градуси, на півночі +20...+24 градуси.

У центральних областях України тепло розподілиться нерівномірно. На Вінниччині очікується +22...+24, на Черкащині +24...+27, на Полтавщині +26...+29 градусів, у Кропивницькому з районами +25...+28, а на Дніпропетровщині розігріє до +30 градусів.

Відео дня

У південній частині буде +30...+33 градуси, на Одещині +28...+30 градусів. На сході України спека затримається, +30...+34 градуси.

"Грозові зливи пройдуть в Україні в середу повсюди, проте, як завжди влітку, місцями та періодично. В окремих районах можливі град та шквали, обережно!" - застерегла синоптик.

Також, за її даними, сьогодні на Україну почне впливати антициклон.

"В денні години 12-го червня антициклон із заходу Європи на ім'я Yogi дасть потиличника атмосферним фронтам і зсуне їх східніше", - каже вона. Тому сьогодні західна частина України отримає паузу в дощах.

Погода у Києві - прогноз синоптика

"У Києві 12-го червня очікуються дощ та грози, місцями при грозах град та шквали! Також ймовірні сильні зливи, тому можливі підтоплення вулиць", - попереджає Наталка Діденко.

У столиці від сьогодні, за її даними, знизиться температура повітря. Вдень у Києві передбачається лише +19...+21 градус. 

Вас також можуть зацікавити новини: