До кінця тижня в Україні періодично будуть опади / фото Gundula Vogel, Pixabay

Найближчими днями в Україні періодично дощитиме, подекуди опади будуть з грозами, а ночами ще будуть заморозки. Про це свідчить прогноз синоптика Ігоря Кібальчича, що опублікований на порталі meteoprog.

Погода 25 квітня

У четвер, за даними синоптика, у східних та західних областях очікуються дощі. На решті території країни буде без істотних опадів. Вітер змінних напрямків, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +6…+11 °С, вдень +15…+21 °С. У південних, центральних та східних областях вночі +9…+14 °С, а вдень повітря прогріється до комфортних +20…+25 °С.

Відео дня

Погода 26 квітня

"У п'ятницю, 26 квітня, на більшій частині території країни пройдуть дощі, подекуди з грозами. Вітер південний із переходом на західний, 7 – 12 м/с, вдень місцями пориви, 15-20 м/с", - прогнозує Кібальчич.

Температура повітря вночі очікується на Правобережжі +3...+8 °С, на Лівобережжі +10...+15 °С. Вдень максимальна температура очікується на Лівобережжі, +17…+22 °С, а на Правобережжі буде +10…+15 °С.

Погода 27 квітня

У суботу вночі у північних областях, а вдень місцями у західній частині пройдуть дощі. На решті території України, за даними синоптика, буде без опадів. Температура вночі знзиться до +2…+7 °С, у північних та західних областях на поверхні ґрунту та місцями у повітрі заморозки 0…-3 °С. Вдень по всій Україні буде +16...+21 °С.

Погода 28 квітня

Наприкінці тижня істотних опадів в Україні не передбачається. Вітер буде південно-східний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви сягатимуть 15-20 м/с. Температура повітря вночі очікується у межах +6...+11 °С, вдень повітря прогріється до +17...+23 °С, а у Криму взагалі буде до +27 °С.

Потепління в Україні - що відомо

Про те, що наприкінці тижня в Україні потеплішає, каже й відомий синоптик Наталка Діденко. Проте, за її даними, в суботу-неділю в Україні буде чудова погода, скрізь сонячно та +18...+23 градуси.

Вас також можуть зацікавити новини: